Úvod » Barvení obočí a řas

Barvení obočí a řas

Barvení obočí a řas provádíme slabým 3% peroxidem a speciální barvou určenou přímo na obočí a řasy značka Refectocil.


Barva se volí tak, aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky nebo dle jejího přání. Barvení obočí trvá od 1 do 10 minut dle požadované intenzity. Barvení řas okolo 10-15 minut.
Řasy se barví většinou černou barvou, ale dá se vyhovět přání klientky v podobě modročerné barvy.. Oblast pod očima je chráněna vatovým tamponkem před nechtěným probarvením. Barvy se nanáší co nejvíce ke kořínkům řas, aby byl efekt co největší.
Barvení i obočí trvá se vším všudy 35 minut a je vhodné přijít na barvení odlíčená, ale samozřejmě lze oči odlíčit až v salonu. Efekt vydrží asi 4 týdny.
Barvení patří k úkonům, jejichž výsledek je viditelný ihned. Provádí se pro zvýraznění očí nebo obočí. Velmi často se využívá barvení řas, pokud odjíždíme na dovolenou a nechceme používat řasenku nebo ji z nějakého důvodu nemůžeme používat.

Neprovádíme při :

  • zánětlivém onemocnění očí

  • poranění v oblasti očí

  • kontaktní čočky je vždy nutno vyndat před barvením

  • dále nevhodné pro lidi s alergií na barvu

 

 

Zesvětlení obočí tzv. ODBARVENÍ

Až o 3 stupně, přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům.
Jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající barevný výsledek, který vydrží až 5 týdnů! Pasta odbarvuje či zesvětluje přírodní i obarvené odstíny! Odbarvení obočí a následné nabarvení světlou barvou + úprava tvaru  máme 170 kč - 200 kč.


MTFkMzMw